نیتروژن ساز

دستگاه نیتروژن ساز به روش PSA در اين شركت، از توانايي تامين نیتروژن با خلوص 99.999 مبتني بر استانداردهاي بين المللي برخوردارند.

استفاده از دستگاه هاي نیتروژن ساز اين شركت ضمن بهره مندي از بهترين مواد موجود در توليد، راحتي و اطمينان از تامين و دسترسي مداوم نیتروژن را برای مصرف کننده فراهم میکند.

در صنایع دستگاه های زیادی مورد استفاده قرار میگیرند که یکی از آنها نیتروژن ساز میباشد. اما اینکه نیتروژن ساز چیست را در ادامه شرح خواهیم داد. دستگاه نیتروژن ساز از جمله دستگاه هایی است که میتواند نیتروژن موجود در هوا را جدا کند.

نیتروژنی که دستگاه نیتروژن ساز تولید میکند دارای خلوص ۹۹ درصد میباشد. دستگاه نیتروژن ساز از تکنولوژی خاصی بهره میبرد و با عبور هوا از خود در آخر نیتروژن خالص را تولید میکند.

دستگاه نیتروژن ساز در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد که از جمله این صنایع میتوان به صنایع فلزی، صنایع تولید سیم و کابل، صنایع پلاستیک، صنایع شیمیایی و همچنین صنایع غذایی اشاره نمود.

اما شاید جالب باشد بدانید گاز نیتروژنی که این دستگاه تولید میکند چه کاربردهایی دارد. گاز نیتروژن کاربرد های زیادی دارد که به آنها اشاره خواهیم نمود. از گاز نیتروژن به عنوان جایگزین گاز و بخار برای انفجارها و آتش سوزی ها استفاده میشود.

پاکسازی و همچنین تعلیق رآکتورها و تانکرها، انجماد عمیق در صنایع غذایی، سایش برودتی برای مواد پلاستیکی، تولید فیبرهای مصنوعی، میعان حلال ها، انجماد خاک جهت تخته کوبی، بازیابی ترکیبات آلی، صنایع پتروشیمی، پاکسازی خطوط لوله، جراحی برودتی، تولید مواد نیمه رسانا و خنک سازی بتن از جمله موارد استفاده گاز نیتروژن است.

دستگاه نیتروژن ساز میتواند تغلیظی را با درصد ۹۹.۹۹۹ انجام دهد و به همین دلیل از بالاترین سطح تغلیظ برخوردار است. دستگاه نیتروژن ساز میتواند به صورت دائمی نیتروژن مورد نیاز صنایع را در طول ۲۴ ساعت با تغلیظ بالا تامین کند. البته دستگاه نیتروژن ساز برای اینکه بتواند نیتروژن مورد نیاز صنایع را تولید کند باید دستگاه نیتروژن ساز از دو برج بر روی خود برخوردار است که مواد کربن مولکولارسیو در آنها قرار داده میشود و قادر است بصورت مستمر نیتروژن مورد نیاز را تولید کند.

نحوه عملکرد دستگاه نیتروژن ساز به گونه ای نیست که الزاما تمام نیتروژن تولید شده را برای مصرف از خود خارج کند. دستگاه نیتروژن ساز از این قابلیت برخوردار است تا نیتروژن تولید شده را در داخل دستگاه ذخیره و سپس در محیط مورد نظر استفاده گردد.

انواع دستگاه نیتروژن ساز و همچنین اکسیژن ساز را میتوانید از شرکت دلوارفراز یکی از بهترین شرکت های فروش دستگاه نیتروژن ساز و اکسیژن ساز تهیه نمایید.

تمامی دستگاه های عرضه شده توسط این شرکت از بالاترین استاندارد های روز دنیا برخوردار هستند و همین موضوع سبب شده کیفیت نظام سلامت تا حد بسیار زیادی افزایش یابد.


برای مشاهده محصولات از نزدیک و مشاوره و خرید تجهیزات مورد نیاز خود، به ارتباط با ما مراجعه کنید.