درایر تبریدی

شرکت دلوار فراز ارائه دهنده درایر تبریدی با کارآیی بالا و قیمت های بسـیار مناسب برای مصـرف کنندگان می باشد. این درایرها حتی در کوچکترین و محدودترین فضاها نیزقابلیت نصب و راه اندازی را دارا هستند.

وجود دو میکروفیلتر درون کابینت این درایر تبریدی ، یک مزیت بسـیار بزرگ برای مصـرف کنندگان می باشد. جانمایی این میکروفیلترها درون این درایر تبریدی باعث می گردد تا در زمان سرویس دستگاه و هزینه های لوله کشـــــی صرفه جویی شود و همچنین باعث استفاده بهینه از فضـای کارگاه یا کارخانه مشـتریان نیز می گردد.

از دیگر مزایای این درایرها آن است که حمل و نقل آن با توجه به سایز کوچکتری که نسبت به سایر محصولات مشابه دارند، بسیار سهل و آسان و به صرفه است.

از ویژگی های درایرهای تبریدی شرکت دلوارفراز:

1.سنسور هشدار افت فشار

2.استفاده از کوپلینگ و اتصالات شیاردار

3.فیلترهای هوای فشرده به همراه المنت هایی با کارآیی بالا

4.دسترسی آسان

5.استفاده از کمپرسور اسکرال برای فشرده سازی گاز مبرد

6.استفاده از مبدل های حرارتی صفحه ای آلومینیومی

7.نمایشگر نقطه شبنم ( Dew point Indicator)

هوای فشرده تولید شده توسط کمپرسور دارای حرارت و مقداری رطوبت است که در صورت ورود به دستگاه اکسیژن ساز باعث از بین رفتن زئولیت میشود  به همین منظور درایر های تبریدی بهترین راه حل برای جلوگیری از این امر می باشند.

شرکت دلوار فراز در سیستم تولیدی خود از درایر هایی با کیفیت بالا استفاده می کند که کارکرد این درایر ها بر مبنای پایین آوردن دمای هوای فشرده و ایجاد نقطه ی شبنم و جذب رطوبت میباشد.

کیفیت بالا و امکان کار مداوم و عمر طولانی از ویژگی های این درایرها میباشند.


برای مشاهده محصولات از نزدیک و مشاوره و خرید تجهیزات مورد نیاز خود، به ارتباط با ما مراجعه کنید.